Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

 

Díky zájmu, se kterým jsme se setkali po minulém semestru, jsme se rozhodli pokračovat v tolik oblíbeném CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ. Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro období těhotenství.

Věříme, že se vám cvičení bude líbit..:-)

Informace ke kurzu CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

  • Kdy: ...
  • Zimní semestr: ... / celkem 10 lekcí
  • Cena: 220,-/lekce
  • Maximální kapacita: 10 maminek
  • Platba: provádí se na celý semestr předem nebo na první lekci
  • Náhrady řádně omluvených lekcí je možno vybrat v těchto doplňkových termínech ........
  • V případě, že v průběhu z kurzu odstoupíte, výši zaplaceného kurzovného lze uplatnit na cvičení s dětmi v kategorii Dudlíci do jednoho roku od zakoupení. O tento požadavek je nutné zažádat písemně.

Na svoji první lekci se můžete přihlásit ZDE:  telefon: +420 723 820 979, email: rezervace@detskecentrumlvicek.cz

Orientační náplň hodin

Cvičení je koncipováno tak, abychom vždy procvičily ty nejdůležitější partie, zároveň se budeme v každé lekci postupně věnovat oblastem, které vyžadují v těhotenství zvýšenou pozornost – jako je například pánevní dno, prevence oteklých nohou a nožní klenby, tedy partií, jež jsou společně se zády vystaveny vyšší zátěži související s rostoucím bříškem.

Neopomeneme také lekci zaměřenou více na posilování oblastí, které těhotná žena posilovat může (hlavně nohy a ruce), což ocení maminky zejména po porodu. A v neposlední řadě zařadíme správnou techniku dýchání. Samozřejmě nebudou chybět při cvičení gymbally, overbally a gymnastické podložky.

Cvičení je vhodné pro těhulky v každém období, které nemají zdravotní omezení. Doporučujeme před zahájením lekcí poradit se se svým lékařem.