Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

PŘEDŠKOLÁCI (4-7 LET)

 

Pohybovou průpravu v této věkové kategorii vnímáme jako příležitost zdokonalit již naučené dovednosti a připravit děti na různé sportovní aktivity. Děti v tomto věku jsou většinou velmi živé a my se snažíme jejich energii v hodinách cvičení nasměrovat tím správným směrem. Hravou formou je vedeme ke kladnému vztahu ke sportu, spolupráci s vrstevníky a prohlubování kooperace v kolektivu.

Vše v duchu našeho základního přístupu – aby se děti při pohybu hlavně bavily a do kurzů se rády vracely..:-)

  • Věková kategorie: 4-7 let
  • Délka cvičební hodiny: 60 minut
  • Maximální počet dětí v hodině: 8

REZERVACE

ROZVRH HODIN

Jako základ pro další sportovní specializaci slouží speciálně připravená metodika, ve které klademe důraz na všestranný pohybový rozvoj při zapojení svalů celého těla.

Díky vhodnému prostoru naší tělocvičny si děti mohou v kurzech Parťáků osvojit cvičení na gymnastickém nářadí, bavit se při sportovních hrách a zdokonalit dovednosti s míčem a jiným náčiním.

Zařazujeme složitější cviky na velkém nářadíposilujeme svalovou soustavu úměrně věku dítěte, dále rozvíjíme hrubou motoriku, věnujeme se míčovým hrám. Hodiny pravidelně prokládáme obtížnějšími sportovními hrami, které jsou zaměřené již na logické myšlení a kombinaci. Při cvičení zpíváme s dětmi anglické a české písničky a prohlubujeme tak jejich všestranný rozvoj.