Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

OTEVŘENÉ HODINY "HRAVÉ CVIČENÍ"

 

Jako jediní nabízíme vašim dětem možnost vyzkoušet si náš pohybový sál i bez nutnosti pevné rezervace na daný termín a semestr.

"HRAVÉ CVIČENÍ BEZ OMEZENÍ" můžete využít v "otevřených hodinách", které jsou vyhrazeny pro volné cvičení a dovádění dětí i rodičů. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky (tel.: 720490037) ověřit aktuální dostupnost v den a čas, kdy se k nám chystáte.

Dětem jsou k dispozici všechna nářadí vyrobená speciálně pro ně jako jsou kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, opičí dráhy, míče, nejrůznější zábavné barevné a měkké cvičební prvky, horolezecká stěna a mnohé další.

Zkušený lektor je rodičům a dětem kdykoliv nápomocen s radou co se týče nářadí, prvků a cviků, které mohou děti na jednotlivých nářadích provádět, pomůže s případnou organizaci sportovních her nebo ukáže správnou asistenci při provádění jednotlivých cviků.

Koncept "HRAVÉHO CVIČENÍ" není přesně stanoven a řídí se čistě jen tím, čemu se děti chtějí věnovat.

Praktické informace

  • Cena HRAVÉHO CVIČENÍ v Dětském centru Lvíček: 130 Kč / dítě / hodina
  • S každým dítětem může v rámci ceny cvičit 1 dospělák.
  • Předem si prosíme ověřte dostupnost v den a čas, kdy k nám chcete přijít - tel.: 606 738 065
  • Závazná rezervace není nutná
  • Víkendové otevřené hodiny: pokud vzhledem k programu nastane změna v pravidelných víkendových otevřených hodinách, najdete tuto informaci na FACEBOOKU vždy nejpozději v pátek odpoledne (není třeba mít vlastní FB profil)